Polisa na Biznes od Żabki – nowość w świecie franczyzy

Franczyzobiorcy często są zachęcani przez duże sieci atrakcyjnymi warunkami nawiązania współpracy. Niestety zdarza się, że po czasie ich wsparcie słabnie. Trudno także szukać pomocy w kryzysowych sytuacjach, na przykład kiedy pojawią się długi. W przypadku Żabki jest inaczej – sieć zapewnia opiekę w każdym obszarze działalności przez cały okres współpracy, a teraz dodatkowo wprowadza nowy produkt o nazwie “Polisa na biznes”, zabezpieczający przedsiębiorców przed ewentualnym zadłużeniem.

Sklep Żabka – franczyza, długi i inne problemy. Czy „Polisa na Biznes” może je rozwiązać?

W przypadku prowadzenia sklepu Żabka franczyza długi to dość duży problem, którego obawiają się  przedsiębiorcy. Sieć ma bogatą ofertę, jeżeli chodzi o pomoc w rozkręceniu biznesu i jego dalszym rozwoju. Niestety, czasem nawet tak sprawdzony pomysł na biznes, jak franczyza z Żabką, nie wystarczy by przedsiębiorca osiągnął zakładany sukces. Niekoniecznie musi tak się stać z winy franczyzobiorcy. Mogą to na przykład być wydarzenia losowe, takie jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Pandemia unieruchomiła  cały świat i wpłynęła praktycznie na każdy aspekt życia. „Polisa na biznes” jest produktem, który sprawdza się właśnie w takich ekstremalnych sytuacjach, ale także w przypadku, gdy po prosty coś się nie uda.

Jak działa „Polisa na biznes”?

Na początku warto zaznaczyć, że „Polisa na biznes” nie jest przypadkowym produktem. Pracowali nad nim zarówno doświadczeni specjaliści ze znanych grup ubezpieczeniowych, jak na przykład TUW PZUW związaną z PZU, jak i franczyzobiorcy, co spowodowało, że „Polisa na biznes” jest w stanie zabezpieczyć franczyzobiorcę, który z ujemnym saldem zakończy prowadzenie sklepu Żabka. Franczyza, długi to nie są kwestie, którymi będzie się musiał dzięki niemu martwić.

Celem stworzenia „Polisy na biznes” było to, aby w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko związane z niepowodzeniem biznesowym w ramach własnej działalności. Jak wspomniano wcześniej, Żabka oferuje swoim franczyzobiorcom konkretne narzędzia, jak na przykład know-how i gwarantowany miesięczny przychód na początku prowadzenia działalności, ale pomimo szerokiego wsparcia, nie zawsze jest to wystarczające, aby dany punkt przynosił zyski. „Polisa na biznes” pozwala zredukować koszty związane z długami w sytuacji, gdy podczas zakończenia działalności saldo jest ujemne.

Czy warto wybrać „Polisę na biznes” sieci Żabka? Zadłużenie przestanie być problemem?

Jeżeli chodzi o prowadzenie każdego sklepu, także pod szyldem Żabka, zadłużenie może okazać się naprawdę dużym problemem. Dla wielu przedsiębiorców jest to obawa, która często decyduje o tym, że nie podejmują oni decyzji o otworzeniu sklepu Żabka. Zadłużenie i kłopoty z regulowaniem należności nie należą do najprzyjemniejszych sytuacji.

Dlatego warto zdecydować się na „Polisę na biznes”. Dużym atutem jest to, że może z niej skorzystać każdy, kto prowadzi sklep Żabka. Zadłużenie nie będzie zagrożeniem zarówno dla przedsiębiorców czerpiących zyski z działalności jednego punktu, jak i tych, którzy zdecydowali się na otwarcie kilku sklepów. Wystarczy kilkadziesiąt złotych miesięcznie w ramach cyklicznej opłaty, aby zabezpieczyć się przed ujemnym saldem w momencie zakończenia działalności.

Redakcja domplusdom.pl