Gniazdka i włączniki Premium – jak je wybrać i gdzie je znaleźć?

Bez wzgledu na to, czy pracujesz w branży elektroinstalacyjnej czy może jesteś osobą prywatną, która szuka gniazdek i włączników segmentu premium – warto przyjrzeć się dostępnym możliwościom oraz producentom. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Berker. Na co zwracać uwagę podczas zakupów? Jaki kolor ramek wybrać? Jakie warianty zapewnią bezpieczeństwo? O tym poniżej!

1. Gniazdka i włączniki premium – na co możesz liczyć?

2. Srebrny mat, brąz, biel – co wybrać?

3. Gdzie warto zaopatrywać się w osprzęt elektroinstalacyjny?

4. Postaw na osłony, które mają system ochrony przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym

Gniazdka i włączniki premium – na co możesz liczyć?

Szeroki wybór gniazdek oraz ramek cechujących się bogatą kolorystyką – to wszystko powinno cechować zaufany sklep internetowy, który oferuje nietypowe ramki oraz te należące do wysokiej klasy osprzętu. Przykład stanowić tu może np. simon 54 premium oraz Berker Q.3. Szlachetna forma, funkcjonalność, odpowiednie zabezpieczenie, – to wszystko dotyczy gniazd i ramek w ofercie sklepów ukierunkowanych na zapewnienia produktów wysokiej klasy. 

Srebrny mat, brąz, biel – co wybrać?

Podczas wyboru gniazdek ważne są nie tylko ich rodzaje i parametry, ale również bogata kolorystyka. Ramki dostępne w takich kolorach jak np. biel, srebro, brąz, złoty mat, chrom, inox czy czerń są jednymi z najbardziej pożądanych wariantów przez wielu klientów. Od Ciebie zależy, czy te elementy mają stanowić spójną całość z resztą aranżacji panującej w domu czy może mają wysuwać się na pierwszy plan i stanowić mocny akcent wyposażenia.

Gdzie warto zaopatrywać się w osprzęt elektroinstalacyjny?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby móc w jednym miejscu kupować wszystkie niezbędne produkty z kategorii gniazd, takich jak np. Berker 1930 – korzystaj z zaufanych sklepów internetowych, które zapewniają zróżnicowany asortyment. Niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych, bogata oferta produktów, bezpieczny system płatności – to wszystko przemawia za taką internetową formą zaopatrywania się w gniazdka i ramki oraz cały osprzęt elektroinstalacyjny.

Postaw na osłony, które mają system ochrony przed ryzykiem porażenia prądem elektrycznym

Nie warto oszczędzać na własnym bezpieczeństwie, dlatego podczas poszukiwań należy postawić np. na gniazda należące do serii Simon 54. Dlaczego? Otóż mają one zabezpieczenia w postaci osłon prądowych, stanowiąc tym samym skuteczną ochronę przed ryzykiem poparzenia prądem elektrycznym. 

Na uwagę zasługują również Berker B.Kwadrat.

Redakcja domplusdom.pl