Ceramika ze słonecznego południa

Zaaranżowanie pięknej i funkcjonalnej łazienki, która olśni swoim wyglądem, ale zarazem będzie przez lata wyglądać po prostu świeżo, nie jest sprawą zupełnie prostą. To o wiele łatwiejsze w przypadku dużych domów wolnostojących, gdzie pomieszczenia łazienkowe są zdecydowanie większe, ale już w bloku przy niewielkim metrażu może nastręczyć wielu problemów. Ścian nie da się rozciągnąć, więc w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem może być stworzenie optycznego wrażenia, że metrów jest więcej niż w rzeczywistości. Taki efekt najłatwiej osiągnąć przy pomocy dobrze dobranych płytek łazienkowych, np. tych od firmy Roca, które poza kapitalną jakością mają także ciekawe wzornictwo i barwy, które sprawdzą się w każdym lokum.

To ceramiczne cudeńka najwyższej klasy

Można pośród nich znaleźć zarówno wzorzyste płyty o szerokości nawet 1 metra, jak i te zupełnie niewielkie. Jedne imitują w udany sposób drewno, jednocześnie będąc od niego nieporównywalnie łatwiejszymi w utrzymaniu, a inne koją oczy prostolinijnością klasycznej bieli. Płytki Roca to wybór dla każdego, niezależnie od tego czy jest właścicielem M2 albo M3 na blokowisku czy też mieszka w wielkometrażowym apartamencie lub domu. W przypadku produktów spod tego szyldu dopasowanie odpowiedniego pokrycia ścian nie powinno stanowić kłopotu, a ich niekłamana, niezwykle wysoka jakość to gwarancja, że będą się doskonale sprawdzać przez całe dziesięciolecia.

Roca to przedsiębiorstwo wprost ze słonecznej Hiszpanii, która od wielu stuleci słynie z niesamowicie pięknych i użytecznych wyrobów ceramicznych. Istnieje już od przeszło stulecia, ponieważ jego otwarcie przypada na rok 1917, choć początkowo produkowano w nim wyłącznie armaturę grzewczą. Niespełna 20 lat później pojawiła się w tamtejszej produkcji również ceramika sanitarna, a w latach pięćdziesiątych baterie łazienkowe. Końcówka XX wieku to udana ekspansja na rynki zagraniczne, w tym rynek polski, gdzie cieszy się uznaniem tysięcy klientów z rodzimych miast, miasteczek i wsi.

Ceramika, ale nie tylko

Chociaż zdecydowanie największą popularnością mogą się poszczycić płytki Roca, to firma ta produkuje także inne elementy wyposażenia łazienek, poczynając na bateriach do umywalek i wanien aż po różnorodne użytkowe drobiazgi dedykowane do łazienek. Mimo wszystko lwią część produkcji stanowią właśnie płytki i płyty ceramiczne, które posiadają zróżnicowaną kolorystykę, faktury, a także tekstury. Klienci często decydują się na zakup ich wraz z innymi produktami przedsiębiorstwa, ponieważ chcą osiągnąć efekt, w którym wszystko do siebie harmonijnie pasuje.

Roca w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat podbiła wiele polskich serc, na stałe zagrzewając miejsce w kraju nad Wisłą. Ta marka premium jest chętnie kupowana i na forach internetowych można znaleźć o niej w zasadzie wyłącznie pozytywne opinie. Należy jednak pamiętać, że w asortymencie znajduje się oferta skierowana do wszystkich ludzi, dlatego osoby o nieco niższej zasobności portfela wcale nie muszą łatwo rezygnować i znajdą także coś dla siebie.

Redakcja domplusdom.pl