Wybierz zdjęcie... Zero925. Internetowa galeria naszego blogera Jana Suchodolskiego. Z biżuterią najlepszych polskich projektantów. Srebrną, złotą, z kamykami szlachetnymi, nieszlachetnymi i bez kamieni. Do wyboru, do koloru.

www.zero925.pl

Wybierz zdjęcie... Olek Iwaszkiewicz. Nasz ulubiony fotograf. Skończył renomowany wydział fotografii w Pradze, współpracuje z wieloma wydawnictwami, zna techniki, których już nikt nie pamięta i prowadzi świetne kursy fotografii. Więcej można dowiedzieć się na jego stronie.

www.olekiwaszkiewicz.art.pl

Wybierz zdjęcie... Kotbury. Agencja reklamowa Andrzeja Budka i Jacka Eberta, specjalizująca się w identyfikacji wizualnej. To oni zaprojektowali logo TVP1, Expo Hannover 2000, Herbapolu, Królikarni, a także nasze śliczne logo z dwoma domkami i plusem!

www.kotbury.pl

Wybierz zdjęcie... Ewa Rosłoniec-Czobodzińska. Oficjalnie dyrektor artystyczna „Cosmoplitana”. Nieoficjalnie – nasza bliska koleżanka i Najszybsza Graficzka Świata. Potrafi „złamać” książkę w dwa dni. Robocze! Bardzo nam pomogła podczas tworzenia domplusdom.pl

www.cosmo.pl

Wybierz zdjęcie... Wydawnictwo „Dwie siostry”. Sąsiadujemy przez ścianę, lubimy się i współpracujemy. „Dwie siostry” wydają książki dla dzieci, a najnowsza to „Design”, którą napisała Ewa Solarz, współtwórczyni domplusdom.pl

www.wydawnictwodwiesiostry.pl

Wybierz zdjęcie... WaszeObraczki.pl Najbardziej osobiste obrączki ślubne świata. Dlaczego? Bo zrobicie je sami! Pod nadzorem artystów złotników, para narzeczonych zaprojektuje i wykona swoje ślubne obrączki. Unikatowe, niepowtarzalne, dokładnie takie jakie sobie wyobrażaliście.

waszeobraczki.pl