Nowy internetowy poradnik wnętrzarski
domplusdom.pl

Nowe miejsce w sieci, pełne ciekawych pomysłów i prostych rozwiązań na urządzenie domu. A także sposobów na wprowadzenie ich w życie.  Jak to zrobić? Gdzie to kupić? Ile to kosztuje? Wszystkie odpowiedzi na domplusdom.pl

Czym jest domplusdom?
To gazeta wnętrzarska w internecie. Ma nieograniczoną liczbę stron, artykułów i zdjęć. Codziennie pojawiają się nowe materiały, a każdy z nich jest dostępny zawsze, niezależnie od tego czy powstał wczoraj, czy rok temu.

Cel
Portal przedstawia rozwiązania przydatne podczas urządzenia mieszkania. Domplusdom.pl prowadzi czytelnika prostą drogą od pomysłu, przez sposób jego realizacji, aż do sklepu.

Struktura portalu
Portal składa się z następujących działów:  
dom + ROZWIĄZANIA to nic innego, jak świetne pomysły na urządzenie mieszkania. Każdy artykuł przedstawia inny problem wnętrzarski (np. garderoba w sypialni, różne sposoby na drzwi przesuwne, wyposażenie kącika dla dziecka), który zilustrowany jest wieloma zdjęciami, przedstawiającymi  różne sposoby jego rozwiązania. Zdjęcia dodatkowo opatrzone są opisami znajdujących się na nich sprzętów, mebli i patentów.  
dom + WNĘTRZA –  tu będziemy pokazywać mieszkania i domy z Polski i ze świata: dobrze urządzone, pomysłowe, w różnych stylach. Po prostu inspirujące, tak by każdy mógł podpatrzyć coś dla siebie. 
dom + RADY – najbardziej poradnicza część portalu, z artykułami  na temat spraw ogólnych, np. jak wygodnie ustawić meble i sprzęty w kuchni, jakie są zasady ergonomii, czym się kierować przy wyborze wygodnego materaca do spania, jak kolory działają na człowieka. Teksty ilustrowane są rysunkami, wymiarami i zdjęciami.
dom + RZECZY  tu czytelnik znajdzie konkretne produkty: meble, lampy, sprzęty kuchenne i łazienkowe, elementy wykończeniowe i dekoracyjne. Każdy produkt jest opatrzony krótkim opisem, ze wskazaniem producenta, ceny i sklepu, w którym można go kupić.
dom + DESIGN – to miejsce, gdzie można poznać najsłynniejszych projektantów i zobaczyć ikony światowego i polskiego wzornictwa. Poczytać  o kultowych meblach, lampach oraz przedmiotach w dziejach designu, a także obejrzeć je na zdjęciach. Są też aktualne informacje o producencie, cenie i sklepach.
dom + FIRMY – redakcyjne teksty o firmach, markach i sklepach. Z krótką historią działalności, ciekawostkami, anegdotami oraz danymi teleadresowymi.
Okiem bloggera po prostu zaskakujące projekty, prototypowe meble, komentarze do najnowszych wydarzeń (premier książkowych czy nowo otwartych sklepów). To najbardziej freestylowe miejsce na naszym portalu. Jeszcze nieraz i czytelników, i siebie, zaskoczymy zawartością tego działu.

Kto za tym stoi
Inicjatorkami powstania i redaktorkami domplusdom.pl są Ewa Solarz i Marta Suchodolska, doświadczone dziennikarki, od lat związane z branżą wnętrzarską. Portal powstaje przy współpracy Unii Europejskiej.

Więcej informacji
Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub zdjęć w wysokiej rozdzielczości, skontaktuj się z nami.
e-mail: promocja@domplusdom.pl
tel. 22 813 26 71