Wybierz zdjęcie... Marta Suchodolska – pomysłodawca portalu i redaktor
Przez ostatnie sto lat pracowała w gazetach wnętrzarskich. Teraz wszystko, co wie na ten temat zamiast na papier, przenosi do Internetu. Zbiera materiały i pisze artykuły.

marta.suchodolska@domplusdom.pl

Wybierz zdjęcie... Ewa Solarz – pomysłodawca portalu i redaktor

Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracowała jako dziennikarka w magazynie wnętrzarskim "Dom&Wnętrze". Dziś zajmuje się popularyzacją dizajnu, współtworzy domplusdom.pl, jest kuratorką wystaw związanych z dizajnem, prowadzi warsztaty twórcze dla dzieci. Od 2011 roku związana z festiwalem dizajnu w Łodzi; jest kuratorem wystawy-plebiscytu "Must Have" i "Edukreacji" - części festiwalu skierowanej do dzieci. Napisała książki dla dzieci o dizajnie: "D.E.S.I.G.N.", "Ilustrowany elementarz dizajnu, czyli 100 rzeczy narysowanych przez 25 ilustratorów". Mama Jaśka i Marianki.

ewa.solarz@domplusdom.pl

Wybierz zdjęcie... Gabriela Wilczyńska – sekretarz redakcji
Jest polonistką, u nas redaguje teksty, pisze też o wnętrzach i architektach. "Choć" zwykle zamienia na  "chociaż", "lecz"   na "ale" i tak dalej… Za jeden z najlepszych wynalazków człowieka uważa szufladę.

gabriela.wilczynska@domplusdom.pl

Wybierz zdjęcie...
To zdjęcie zrobił dla nas Olek Iwaszkiewicz, fotograf, fotograf i jeszcze raz fotograf
Wybierz zdjęcie... Jasiek Suchodolski – doradca ds. Internetu
Z wykształcenia artysta, z zamiłowania człowiek Internetu. Od lat prowadzi blog o biżuterii. Dla nas patrzy na świat „okiem blogera”, szuka ciekawostek i doradza, jak poruszać się w sieci.

jan.suchodolski@domplusdom.pl

Wybierz zdjęcie... Paulina Szymaniuk – dyrektor artystyczna
Graficzka i malarka. Znana jako Pola Monola :) Jeździ na motorach, wspina się po górach, chodzi po jaskiniach, a od niedawna zajmuje się swoją małą córeczką, Manią. Dla nas rysuje i czuwa nad tym, żeby domplusdom dobrze wyglądał.

pola@polamonola.pl

Wybierz zdjęcie...

Miłosz Solarz – główny księgowy i doradca finansowy
Dba o nasze finanse. Pomaga w trudnych rozliczeniach z Unią Europejską. Decyduje o sprawach zasadniczych. Nie chodzi w garniturze. Jeździ na deskorolce.

milosz.solarz@domplusdom.pl

 


ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA NASZA SESJA ZDJĘCIOWA