W stylu wiejskim

Jeśli nawet nie każdy wie, co to jest styl fusion albo vintage, wszyscy wiemy czym charakteryzuje się styl wiejski. W wiejskiej kuchni powinny być: kaflowy piec, podłoga z desek, kamionkowe naczynia i ręczne makatki. My dorzucimy jeszcze kilka pomysłów.

Chcesz dowiedzieć się więcej, najedź myszką na zdjęcie. Czytaj i klikaj.

 • Białe kafelki ułożone w cegiełkę, funkcjonalne i z klimatem.
  Goła żarówka na kablu, gdzie indziej wyglądałaby jak prowizorka, a w kuchni stylizowanej na wiejską, wygląda odkrywczo!
  Malowana podłoga, dobre rozwiązanie do kuchni, dzięki farbie woda nie niszczy drewna.
  Brak górnych szafek to typowe dla wiejskiego stylu. Naczynia trzyma się w kredensach a nie w nowoczesnych ciągach zabudowy.
  Otwarte szafki bardzo pasują do wiejskiego klimatu, a ustawione w środku naczynia i garnki mogą być dodatkową dekoracją.
  Drewniany pomocnik, to wyspa kuchenna w wydaniu sprzed lat :)
  Ceramiczny zlew, pojemny, wygodny i z materiału idealnego do wiejskiej kuchni. Zlew "Domsjo" projekt: Nike Karlsson, IKEA. Klikn
  Bateria "Loviken" projekt: Nike Karlsson, IKEA. Kliknij!
 • zdjęcie: Living Etc

  Piękna wiejska kuchnia ze wszystkimi wyznacznikami stylu: podłogą z desek malowana na kolor, szafkami, które wyglądają jak ręcznie zbite z desek, blatem z surowego drewna, ceramicznym zlewem i emaliowanymi naczyniami. Wszystko nie całkiem doskonałe, widać znaki czasu, i właśnie o to chodzi, wszystko powinno wyglądać jakby stało tu już od stu lat. Faktycznie, naturalne materiały i proste technologie są długowieczne. Olejna farba na podłodze zabezpiecza deski przed kurzem i wodą, ceramiczny zlew jest superwytrzymały, a zwykłe kafelki nad blatem od lat świetnie spełniają swoją funkcję.

Zobacz także
05
Komentarze (1)

Komentarze

świetna :) jak na wsi :)

świetna :) jak na wsi :)