Sypialnia z łazienką

Sypialnia z łazienką. Nowoczesne i coraz popularniejsze rozwiązanie. Łatwiejsze do zrealizowania, gdy pomyślisz  o nim już na etapie projektu miejsca do życia. A co zrobić,  gdy ktoś zapragnie połączyć sypialnię z łazienką w istniejącym mieszkaniu? Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej, najedź myszką na zdjęcie. Czytaj i klikaj.

  • Próg. Prawdopodobnie musiał pozostać z powodów konstrukcyjnych.
    Podobna deszczownia to Solaris, marki Armatura.
    Podobną gładką pościel, białą albo czerwoną znajdziesz w IKEA nazywa się Dvala.
    Występ w ścianie ukrywający instalacje. A przy okazji praktyczna półeczka na kosmetyki.
    Ściana pomalowana czarna farbą. Odważne rozwiązanie, tylko do dużych i jasnych wnętrz.
    Ten dywanik nie wygląda na łazienkowy, ale też i ta łazienka nie wygląda zwyczajnie.
    Podobny efekt da farba, Colour&Style, odcień Antracytowa struktura, marki Dekoral Fashion.
    Podobna wannę o nazwie Retro, produkuje firma Balexim.
  • marzec 2010, Ewa Solarz, Marta Suchodolska, zdjęcie House to Home

    Jaki jest najprostszy sposób na połączenie sypialni i łazienki? Zlikwidować ścianę pomiędzy nimi. Pozostawić ładnie wykończone wolne przejście.

    Wybierz zdjęcie... Na zdjęciu: podobny kolor ścian można uzyskać stosując farbę Colour&Style, odcień Antracytowa Struktura, marki Dekoral Fashion, podobna wannę o nazwie Retro, produkuje firma Balexim, podobna deszczownia to Solaris marki Armatura, podobną gładką pościel białą i czerwoną kupisz w IKEA, nazywa się Dvala
Zobacz także
05
Komentarze (0)