06
luty 2010, Ewa Solarz,  zdjęcia: serwis prasowy
 

LAMPA "CABLEPOWER" (2010)
Uwaga! Znalazłyśmy polską wersję naszej ulubionej, najprostszej lampy świata, czyli kabla i żarówki. Jej projektantami są młodzi polscy architekci Maja Zalewska i Marek Kostykiewicz (zobacz ich mieszkanie).

Do wyboru masz ponad 20 kolorów kabli. A w dodatku, oprócz lampy możesz zamówić kable (na metry), wtyczki, oprawki, rozgałęziacze, włączniki i duże dekoracyjne żarówki... Wszystko, co pozwoli ze starej lampy zrobić nową.

Jak to się stało, że Maja i Marek zaczęli projektować kable? Mówią, że było tak: "Pracowaliśmy nad projektem lampy, był nam potrzebny ładny sznur, żeby podłączyć ją do kontaktu. Zaczęliśmy szukać… Na pierwszy ogień poszły żelazka. Z czysto utylitarnych powodów mają kable z oplotem. Niestety asortyment wzorów kończył się na szarej kratce. Za mało, ale alternatywy nie było. Do czasu, kiedy nie wzięliśmy sprawy w swoje ręce"...

 
Opis produktu
wymiary: długość kabla 2 m; materiał: kabel w poliestrowym oplocie; kolory: 20 kolorów m.in. limonka, morski, grafit, leśny, seledyn, lawenda, łosoś, morski.
nazwa:  CablePower
projekt:  Maja Zalewska i Marek Kostykiewicz
producent:  CablePower
cena:  60 zł
sklep:  zobacz tutaj
Zobacz tę rzecz w naszych prezentacjach
02
Zobacz także
05
Komentarze (0)