Włoskie drzwi systemowe

System drzwi TRE-Più może zostać dostosowany do każdego pomieszczenia. W ofercie znajdują się drzwi otwierane klasyczne, które posiadają ościeżnicę wmurowaną w ścianę, dzięki temu tworzą z nią jednolitą powierzchnię i stają się niemal niewidoczne.
Dużą cześć oferty stanowią też modele suwane. Mogą być w wersji pełnej lub posiadać wielkie szklane płaszczyzny. Doskonale komponują się z systemami przeszklonych ścian. Modele suwane są wyposażone w mechanizm domykający. Najnowszym osiągnięciem marki jest wykończenie w wielowarstwowym lakierze poliuretanowym, co nadaje im idealną gładź i połysk porównywalny do powierzchni szklanych. Drzwi obejrzeć można w warszawskim showroomie LAB www.laboratorio.pl

PAVILION LIGHT - system paneli szklanych i suwanych drzwi. Rama aluminiowa w wykończeniu stalowym lub tytanowym, szkło transparentne. Maksymalna wysokość zabudowy 3 m. Doskonale sprawdza się do przedzielania pomieszczeń np. do wydzielania powierzchni kuchennych. Dyskretnie odgradza kuchnie lecz jej nie izoluje.

PAVILION MINIMAL - system paneli szklanych i suwanych drzwi. Aluminiowa rama wykończona w lakierze, aluminium anodowanym lub szczotkowanym. Ten system posiada najcieńszy profil ramy. Maksymalna wysokość zabudowy 3 m. Nowym wykończeniem jest dwuwarstwowe szkło z cienką tekstylną siatką pośrodku w kolorze jasnym lub ciemnym.

PAVILION MINIMAL z widoczną tkaniną znajdującą się między szybami.

PAVILION CLASSIC - system paneli i suwanych drzwi w ramie drewnianej. Występują jako drzwi pełne (wykonane z fornirowanej płyty) lub przeszklone

PLANUS. Drzwi klasycznie otwierane. We wszystkich rodzajach ościeżnica ukryta jest w ścianie. To rozwiązanie umożliwia uzyskanie efektu jednolitej płaszczyzny ze ścianą - niezależnie od tego czy drzwi otwierają się do wewnątrz czy na zewnątrz. Drzwi dostępne w wysokości do 2,7 metrów i maksymalnej szerokości 90 cm. Rodzaje wykończenia: fornir, skóra, lakier mat, poliestrowym błysk i szkło. W systemie Planus znajduje się sześć rodzajów drzwi. Różnią się od siebie systemem ościeżnicy - od szerokiej ościeżnicy obejmującej mur po ościeżnicę do całkowitego ukrycia w murze.

PLANUS

CONTINUUM to fornirowane okładziny ścienne z wbudowanym systemem drzwi otwieranych uzyskujemy. Daje efekt jednolitej ściany. Wykończenie w szlachetnych fornirach: teak, kilka rodzajów dębu.

REVER - najnowszy model drzwi. Są to klasycznie otwierane drzwi, które charakteryzuje wykończenie w wielowarstwowym lakierze poliuretanowym. Dzięki temu posiadają połysk porównywalny do powierzchni szklanych. Drzwi dostępne są w szerokiej palecie kolorów.

Źródło zdjęć: http://www.laboratorio.pl