Dębowe stoły

Znalezienie na naszym rynku stołu z litego drewna dębowego nie jest sprawą prostą i oczywistą. Jednym z producentów oferujących stoły drewniane wykonane w 100% z litego drewna dębowego jest firma MILONI. Produkty MILONI wyróżniają się prostym i wyrazistym wzornictwem, wysoką jakością wykończenia oraz naturalnymi pokryciami dającymi przyjemność obcowania z drewnem. 

 

Na życzenia klientów firma MILONI wykonuje modyfikacje wymiarów stołów lub stoły według projektów indywidualnych. Więcej informacji można znaleźć na www.miloni.pl

Stół rozkładany BLOX. Dzięki prostej formie, solidnej konstrukcji oraz wykonaniu całości z litego drewna dębowego, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów poszukujących pięknego mebla do salonu.

Połączenie drewna dębowego z aluminium - stół do jadalni FRAME. Specyficzna konstrukcja nogi licującej się blatem daje wrażenie przenikania się materiałów tworząc prostą, minimalistyczną, ale jednocześnie szlachetną bryłę stołu.

Stół AVANGARD, kolor COFFEE Dla poszukujących bardziej klasycznych rozwiązań firma MILONI oferuje stół dębowy AVG. Charakterystyczne podcięcia blatu stołu i oskrzyni pięknie prezentują się w drewnie dębowym, odsłaniając jego kolejne przekroje.

Stół UP2U glam, kolor PURE. Ciekawą propozycją jest stół UP2U oferujący różne rodzaje nóg dopasowanych do prostego dębowego blatu. Ten śmiały projekt pozwala dopasować mebel do wnętrza w każdym stylu. Ze względu na swoją budowę oraz prostą bryłę stół UP2U doskonale sprawdzi się jako stół kuchenny, dając radość z codziennego użytkowania.

Stół UP2U cut, kolor OFF WHITE

Stół OX, kolor OFF WHITE. Tam gdzie ilość miejsca jest ograniczona świetnie wpasuje się stół okrągły. Okrągły stół OX występuje w trzech średnicach, dając możliwość optymalnego dobrania wielkości do własnych potrzeb i możliwości.

Źródło zdjęć: http://miloni.pl