Ciekawe wieszaki

Prezentujemy kolekcję ciekawych wieszaków na ubrania, na których można powiesić to i owo. Jeśli masz oryginalną duszę, to jest coś, co zaskoczy twoich gości. 

Te stylowe, bardzo oryginalne wieszaki, to projekt Thelermont Hupton, angielskiego studia projektowego. Nie tylko świetnie się prezentują lecz również są wytrzymałe i pojemne. Gdy są nieużywane stanowią wspaniałą dekorację, zapełnione nie tracą na oryginalności.

Wieszak DŁOŃ 499 zł, proj. Thelermont Hupton, Ploneres, ploneres.pl

Ktoś pisakiem pomazał ścianę – w dosłownie kilka chwil narysował falę, jak gdyby sprawdzał, czy mazak jeszcze działa. I to właśnie stało się inspiracją do powstania niezwykłego wieszaka, który ożywia wnętrze i dodaje mu lekkości. Wieszak SCRIBBLE 239 zł, proj. Headsprung, Ploneres, ploneres.pl

Teraz wystarczy tylko ściągnąć z siebie okrycie wierzchnie i powiesić na tej ręcznie wykonanej dłoni naturalnej wielkości.

Gesty są bardzo ważne – dlatego wprowadź je do swojego wnętrza i stwórz przyjazny, pełen ciepła dom, w którym nawet przedmioty witają się z domownikami i gośćmi. Wspaniałe do ożywienia smutnego przedpokoju!

Wieszak RIBBON 339 zł, pasuje do nowoczesnych wnętrz, w których liczy się forma.

Naklejka COAT TREE jest bardzo łatwa w naklejaniu, trwała, oporna na zabrudzenia i łatwa w czyszczeniu. Świetnie nadaje się na wieszak! 299 zł, proj. Ferm Living, Ploneres, ploneres.pl

Źródło zdjęć: http://ploneres.pl